Skip to content Skip to footer

Sunucu Yönetim Yazılımı

Elektrikli araç şarj işlemlerinizi yönetmek için tasarlanmış olan OCPP Yazılımı, şarj istasyonlarınızı verimli bir şekilde yönetmeniz için kapsamlı bir çözümdür. Güçlü yazılımımız, elektrikli araç şarj deneyiminizi sorunsuz ve verimli hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır.
1. Uzaktan Kontrol ve Rezervasyon

Şarj istasyonlarına uzaktan rezervasyon yapma, başlatma, durdurma, sıfırlama ve etkinleştirme/ devre dışı bırakma gibi işlemleri yönetmeyi sağlar.

2. Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı detaylarını düzenleme, bakiyeleri yönetmeye, bakiye yükleme raporlarına erişim sağlama ve kullanıcıları silme gibi işlemlerde kolaylık sağlar.

3. Cihaz İzleme

Şarj istasyonu cihazlarınızın durumunu kontrol ederek en iyi performansı sağlamak için gerekli raporlara erişim sağlar.

4. Gelişmiş Raporlama Paneli

Yönetim Paneli, şarj istasyonlarının performansını izlemek ve gelişmiş raporlar oluşturmak için gösterge paneli sunar.

5. Şarj İstatistikleri

Detaylı şarj logları, şarj işlemleri hakkında görsel grafiklerle bilgi sunarak istasyon kullanımını ayrıntılı inceleme imkânı sağlar.

6. Kolay OCPP Kayıt İzleme

OCPP 2.0.1 ve OCPP 1.6 sunucu kayıtlarını sorunsuz izleme sağlar. Yazılımımız, çeşitli OCPP protokol versiyonlarını destekler.

7. Harita Erişimi

Şarj istasyonlarını harita üzerinde bulma ve arama sağlar. Dil özelleştirme ile istenilen dilde görüntülenebilir.

8. Anlık Bildirimler

Yöneticiler ve kullanıcılar, uygulama üzerinden bilgilendirir. Şarj istasyonlarında oluşan arızalarda otomatik e-posta gönderir.

9. Fiyatlandırma

Fiyat tablosu, kullanıcıların şarj hizmeti ücretlerini görüntüleyip karşılaştırmalarını sağlar. Kupon yönetimi ile indirim tanımlaması sağlar.

10. Sanal POS Entegrasyonu

Sanal POS entegrasyonu ile ödeme işlemleri kolayca yönetilir, güvenli ve verimli bir ödeme işlemi sağlar.

11. Güçlü API Hizmetleri

Cihazlar, kullanıcılar, alt kuruluşlar, tesisler ve canlı şarj verilerini görüntülemek için API hizmetleri sağlar. MQTT entegrasyonu, veri paylaşımını ve cihaz yönetimini sorunsuz hale getirir.

12. Yönetici Yetkilendirme ve Alt Kuruluş Kontrolü

Yönetici rolleri tanımlama ve yöneticileri yetkilendirme sağlar. İşletme sahiplerine Alt Kuruluş Yönetici Paneli ile, yönetim ve kontrol imkânı sağlar.

13. EPDK Uyumluluğu

Elektrik Piyasası Dağıtım Hizmet Kalitesi Yönetmeliği’ne uygun yüksek kaliteli bir hizmet sağlar.

14. Güvenlik

Şifre sıfırlama, değiştirme ve güncelleme gibi işlemlerde güvenli altyapı sunar. Kullanıcı hesaplarına e-posta aktivasyonu ile doğrulama yapılır.